Hľadať na našich stránkach


Softštartéry MOTORTRONICS

Spoločnosť Motortronics je svetový líder v špecializovaní sa na výrobu polovodičových regulátorov AC motorov a motorových ochrán. Pôvodný výrobca softštartérov spoločnosť Fairford Electronics zmenila v roku 2019 svoje obchodné meno na značku Motortronics UK. Nízkonapäťové softštartéry Fairford, predtým uvádzané na trh ako Synergy, Agility a PFE, sa dnes nazývajú VMX-synergy TM, VMX-agility TM a VMX-PFE TM.

new uvodni VMX synergy

VMX-synergyTM


S jedinečnou kombináciou funkcií, výkonu a veľkosti spoločnosť Motortronics predefinovala štandard pre konštrukciu softštartérov.
Začlenenie jedinečnej technológie iERS spoločnosti Motortronics umožňuje rade VMX-synergyTM poskytovať bezkonkurenčný výkon pri mäkkom rozbehu spolu s úsporou energie pri čiastočne zaťažených motoroch. Rozsah menovitých prúdov 17 až 1080A.
Více...
new uvodni VMX agility

VMX-agilityTM


  Rada VMX-agilityTM bola vyvinutá s cieľom prekonať náročné požiadavky
klientov na riadenie motorov v priemyselnej automatizácii.
Tri štandardné veľkosti konštrukcie pokrývajú všetky typické aplikácie od 7.5kW do 200kW pri 400V.

Viac ...
uvodni VMX PFE 01

VMX-PFETM


S výkonmi od 2.2kW do 22kW je
VMX-PFETM vhodná rada pre rozbehy menších striedavých motorov. Vďaka ľahkej montáži na DIN lištu je i prirodzenou voľbou pre distribútorov aj koncových zákazníkov..


Viac ...

O NÁS

Spoločnosť ELEKTROPOHONY Slovakia s.r.o. Košice vznikla v roku 1995, ako obchodno technické zastúpenie firmy ELEKTROPOHONY spol. s r.o. Frenštát pod Radhoštěm (CZ). Od samého začiatku sa špecializujeme na projekciu, dodávky, uvádzanie do prevádzky a servis pohonárskej techniky, hlavne frekvenčných meničov, servopohonov, softštartov, motorov a prevodoviek. Zákazníkom sme schopní ponúknuť kompletné dodávky pohonov pre ich aplikácie v širokom rozsahu od návrhu riešení, nadimenzovania pohonov, dodávky osadených rozvádzačov vrátane riadenia, elektroinštalácie, elektro-dokumentácie a uvedenia do chodu. Pre nakreslenie elektrických schém používáme CAD/CAE programy. Náš tým pracovníkov využíva dlhoročné skúsenosti z realizácií elektrických pohonov v rozličných aplikáciách. Robíme prácu, ktorá nás baví a pri návrhoch sa vždy snažíme nájsť riešenie, ktoré je optimálnou kombináciou výkonnosti a ceny.

KONTAKT

ELEKTROPOHONY Slovakia spol. s r.o.

Adresa: Nitrianska 12, 040 01 Košice
Tel: + 421 55 63 23 419
Mobil: + 421 905 317 104
e-mail: epos@epo.sk

Yaskawa partner modre

spohn logo epo 02 2021 SK

Poslať ponuku